Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Zobacz, dlaczego warto nam zaufać.

Współpracujemy zarówno z lokalnymi firmami, 
jak i z międzynarodowymi przedsiębiorstwami. Nasi klienci działają w wielu branżach, w tym logistycznej, produkcyjnej, FMCG czy e-commerce. Z sukcesem pomagamy im znaleźć magazyny, które odpowiadają ich potrzebom.

Pracując z nami, zyskujesz dostęp do globalnych analiz
i danych rynkowych. Doradzimy Ci również, jak dostosować powierzchnię magazynową, zoptymalizować koszty wynajmu czy udoskonalić procesy logistyczne.

500

magazynów na wynajem

20

ekspertów w zespole

7

biura regionalne w Polsce

100

krajów, w których jesteśmy

„Nasze rozwiązania to realne oszczędności oraz bezpieczeństwo dostarczenia usług na czas. To również redukcja ryzyka wynikającego z wyboru nieodpowiedniego dostawcy. Jesteśmy doświadczonym partnerem z rynku nieruchomości komercyjnych i wspieramy naszych klientów 
w trakcie całego procesu najmu.”

Nasze mocne strony

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie: nasz zespół ekspertów oraz najemcy i deweloperzy.

trophy-2

Doświadczenie

Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Pomogliśmy znaleźć różnorodne przestrzenie magazynowe dla setek klientów. Oferujemy Ci szeroki wybór obiektów, zróżnicowany pod względem powierzchni czy dostępności infrastruktury.

network-3-1

Efektywność

Nasza nowoczesna wyszukiwarka umożliwia Ci szybkie i samodzielne znalezienie powierzchni magazynowych, przemysłowych lub modułów biznesowych na terenie całego kraju. Niezależnie czy potrzebujesz nowego magazynu na lata, czy na kilka tygodni, pomożemy Ci wybrać miejsce, dopasowane do Twoich potrzeb.

task-star-1

Partnerskie podejście

Naszą współpracę rozpoczynamy od zbadania Twoich potrzeb. Następnie przygotowujemy dla Ciebie ofertę oraz pomagamy w negocjacjach warunków. Podpisanie umowy to nie koniec naszej przygody. Jesteśmy dla Ciebie dostępni zarówno podczas, jak i po zakończeniu procesu wynajmu.

Potrzebujesz naszego wsparcia?

Niezależnie od tego, na jakim etapie szukania magazynu jesteś, odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę. Napisz do nas!

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z Usług Google.