Karta nieruchomości

Futureal Investment Park Kraków Niepołomice

Niepołomice, Małopolskie

Pokaż na mapie

Opiekun nieruchomości

Michał Kulig

Michał Kulig

Kontakt w sprawie nieruchomości

Umów spotkanie
 • Dostępna powierzchnia

  25 116 m²

 • Powierzchnia parku

  45 907 m²

 • Dostępność

  Powyżej 6 miesięcy

O parku

Futureal Investment Partners rozpoczęła na terenie Krakowa znaczącą inwestycję polegającą na realizacji obiektu przemysłowego o powierzchni 45 907 mkw. w Niepołomicach. Obiekt wyróżnia się elastyczną konstrukcją, którą można dostosować do różnorodnych potrzeb różnorodnych najemców. Ta zdolność adaptacji rozciąga się od dostarczania rozwiązań w zakresie przechowywania po ułatwianie tworzenia kompletnych procesów produkcyjnych w nowym zakładzie. Lokalizacja parku jest bardzo korzystna: przy drodze DK94, ważnej wielokierunkowej trasie łączącej Drezno z głównymi miastami regionalnymi, takimi jak Wrocław, Katowice, Kraków i Lwów. W przeszłości DK94 była niezbędna dla połączeń regionalnych, aż do otwarcia autostrady A4. Bliskość obiektu do tej drogi gwarantuje doskonałą widoczność. Kolejnym atutem jest dogodny dojazd do autostrady A4 poprzez trzy punkty wjazdowe, a najbliższy w odległości zaledwie 7 km lub 9 minut jazdy. Park znajduje się w odległości 24 km, (około 30 minut) od centrum Krakowa, co zapewnia łatwość komunikacji i dostępność kadry pracowniczej. Kraków może poszczycić się 800-tysięczną populacją, w tym szerszą aglomeracja licząca 1 milion mieszkańców, co czyni ją drugim co do wielkości miastem i trzecim co do wielkości obszarem miejskim w Polsce. Region ten jest domem dla znacznej i zamożnej bazy konsumentów, wspieranej przez silny i kwitnący sektor detaliczny.

Szczegóły budynków

Tabela przedstawiająca szczegóły budynków magazynowych w lokalizacji Futureal Investment Park Kraków Niepołomice

Nazwa budynku Dostępność Status budynku Całkowita pow. Dostępna pow. Rok budowy Min. moduł. Certyfikat Powierzchnia biurowa Wys. składowania Siatka słupów Nośność posadzki Oświetlenie Doki przeładunkowe Świetliki Klapy dymowe Tryskacze Ogrzewanie Brama wjazdowa z poziomu "0"

Komunikacja

 • Port lotniczy

  44 km

 • Stacja kolejowa

  5 km

 • Autostrada / droga ekspresowa

  7 km

 • Transport publiczny

  1 km

Lokalizacja

Magazyny w pobliżu

Zobacz więcej
Zobacz wszystkie
 • Lokalizacja

  Niepołomice, Małopolskie

 • Dostępna pow.

  25 116 m²

Karta nieruchomości

Porównaj magazyny

0 z 3
Porównaj

Potrzebujesz naszego wsparcia?

Niezależnie od tego, na jakim etapie szukania magazynu jesteś, odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę. Napisz do nas!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z Usług Google.