Karta nieruchomości

CTPark Gdańsk Port

Gdańsk, Pomorskie

Pokaż na mapie

Opiekun nieruchomości

Jarosław Szponarski

Jarosław Szponarski

Kontakt w sprawie nieruchomości

Umów spotkanie
 • Dostępna powierzchnia

  60 154 m²

 • Powierzchnia parku

  145 015 m²

 • Dostępność

  Od zaraz

 • Certyfikat

  BREEAM

O parku

Firma CTP dodaje wartość dzięki zintegrowanemu pionowo modelowi biznesowemu i zaangażowanemu zespołowi liczącemu ponad 520 profesjonalistów. Platforma CTP zapewnia bezproblemowe i kompleksowe usługi deweloperskie, w tym wewnętrzne zespoły projektowe, budowlane, prawne i zajmujące się pozwoleniami. CTParki zostały obsadzone drzewami, krzewami, użytkami zielonymi i kwiatami, zapewniając pracownikom świeże i produktywne środowisko pracy. Teren otoczony jest dwumetrowym ogrodzeniem. W zależności od lokalnych warunków przy wjeździe na teren posesji lub budynku znajduje się portiernia. Drogi utwardzone są głównie asfaltem, a parkingi betonem przemysłowym. Oświetlenie terenu, parkingów i chodników zapewniają światła obwodowe rozmieszczone co 18 metrów. Natężenie oświetlenia ustawione jest z uwzględnieniem funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni oraz obowiązujących norm. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane tak, aby miały minimalny wpływ na środowisko i efektywnie wykorzystywały energię, wodę i inne zasoby. Materiały i instalacje są starannie dobierane w celu zminimalizowania kosztów ich konserwacji. Wszystkie budynki zostały zbudowane w celu uzyskania certyfikatu BREEAM minimalnie na poziomie Very Good. Spółka CTP posiada certyfikat ISO 14001 na budowę i zarządzanie nieruchomościami. Wszystkie nowe budynki zostały zbudowane zgodnie z wytycznymi ISO. Nowe budynki są dodawane do listy certyfikatów ISO w ramach corocznych audytów.

Szczegóły budynków

Tabela przedstawiająca szczegóły budynków magazynowych w lokalizacji CTPark Gdańsk Port

Nazwa budynku Dostępność Status budynku Całkowita pow. Dostępna pow. Rok budowy Min. moduł. Certyfikat Powierzchnia biurowa Wys. składowania Siatka słupów Nośność posadzki Oświetlenie Doki przeładunkowe Świetliki Klapy dymowe Tryskacze Ogrzewanie Brama wjazdowa z poziomu "0"

Komunikacja

 • Port lotniczy

  24 km

 • Stacja kolejowa

  9 km

 • Autostrada / droga ekspresowa

  2 km

 • Transport publiczny

  1 km

Lokalizacja

Magazyny w pobliżu

Zobacz więcej
Zobacz wszystkie
 • Lokalizacja

  Gdańsk, Pomorskie

 • Dostępna pow.

  60 154 m²

Karta nieruchomości

Porównaj magazyny

0 z 3
Porównaj

Potrzebujesz naszego wsparcia?

Niezależnie od tego, na jakim etapie szukania magazynu jesteś, odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę. Napisz do nas!

  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Politykę Prywatności oraz Warunki Korzystania z Usług Google.